Maskot: Mýval Mike

myval na strome

Kdo je mýval Mike?

Mike vyrostl v hustém lese, kde se musel naučit být obratným a vynalézavým, aby našel potravu a bezpečné místo k odpočinku. Každý den trávil lezením po stromech, skalách a prozkoumáváním skrytých zákoutí lesa. Jeho neuvěřitelná obratnost a schopnost překonávat překážky mu brzy vysloužily respekt mezi ostatními lesními zvířaty.

myval na strome

Jednoho dne, když Mike prozkoumával okraj lesa, narazil na skupinu dětí, které se s nadšením pokoušely zdolat lezeckou stěnu v nedalekém lezeckém klubu. Fascinován jejich odhodláním a radostí z lezení, rozhodl se, že by chtěl být součástí jejich dobrodružství. Připojil se k dětem a začal je učit své triky a techniky, které se naučil v lese.

Mýval Mike

Lezecký guru

Mýval Mike
Lezecký guru

Mike v lezeckém klubu

Mike brzy získal přezdívku „Lezecký guru“ díky svému mistrovskému ovládání lezení a schopnosti motivovat ostatní. Vždy povzbuzuje děti, aby se nebály výzev a věřily ve své schopnosti. S jeho pomocí a vedením děti objevují radost z lezení, učí se novým dovednostem a překonávají své obavy.

myval na stene

Mike se stal nedílnou součástí lezeckého klubu, kde každý den inspiroval a motivoval děti k dosažení nových výšin. Jeho přátelský a povzbuzující přístup přinesl do klubu pozitivní atmosféru a pomohl vytvořit pevné přátelství mezi všemi členy. Děti ho milují a vždy se těší na další dobrodružství s Mikem, jejich věrným mývalím kamarádem a lezeckým mentorem.

myval na stene